Skupinové testování zaměstnanců v místě zaměstnavatele

Nemocnice Na Bulovce nově nabízí skupinové testování zaměstnanců na covid-19 v místě určeném zaměstnavatelem (tedy přímo v sídle společnosti či jinde podle vašich požadavků). Tuto službu zatím spouštíme pro období od 7. do 31. října, v případě zájmu jsme připraveni nabídku dále rozšířit.

Základní informace o skupinovém testování zaměstnanců na COVID-19 v místě určeném zaměstnavatelem

Náš tým

Tým dvou zdravotníků, kteří mají bohaté zkušenosti z Odběrového místa Nemocnice Na Bulovce, přijedou za vámi na místo určené vaším zaměstnavatelem. Testujeme schválenou metodou, tzv. PCR testem, v souladu s národní strategií testování COVID-19. Vzorky se zpracovávají přímo v našich Centrálních laboratořích na Oddělení klinické mikrobiologie. Odběrové místo jsme otevřeli jako jedni z prvních v republice, odběry na COVID-19 provádíme již od března letošního roku. Uskutečníme zde přibližně tisíc odběrů každý den.

Cena

Test na COVID-19 v rámci testování týmu u zaměstnavatele stojí 1 756 Kč na osobu. Certifikát o negativním výsledku testu PCR (certifikát pro vycestování) stojí 250 Kč. Administrativní poplatek za výjezd v Praze a okolí je v rozmezí 600 – 1000 Kč na osobu. Výše administrativního poplatku se mění podle vzdálenosti dojezdu a počtu odběrů na jednom místě. Přesnou částku konkrétního testování vám sdělíme po vyplnění dotazníku v rezervačním systému. Optimální kapacita jednoho skupinového testování je 10–50 osob. Pokud se jedná o testování více než 50 osob, prosím kontaktujte nás na tel. čísle: 739 271 407.

Postup při objednání

 1. Rezervace termínu odběru – minimálně 2 pracovní dny před odběrem  Vyberte termín, který se vám hodí pro testování. Dále uveďte kolik osob a kde se bude testovat a vyplňte kontakt na vašeho firemního koordinátora.

 2.  Uzavření smlouvy
  Návrh smlouvy vám zašleme e-mailem obratem, bude obsahovat:

  1. Celkové nacenění odběru, obchodní podmínky a platební údaje.

  2. Formulář k vyplnění kompletních osobních údajů jednotlivých testovaných zaměstnanců slouží pro vystavení elektronických žádanek, na základě kterých získáte lékařské osvědčení.

  3. Zájemci o Certifikát pro vycestování v tomto formuláři navíc vyplní: datum testování, zemi původu testovaného a název země, do které plánuje vycestovat.

  4. Formulář pro sdílení výsledku testu na COVID-19 se zaměstnavatelem. Pokud zaměstnanci se sdílením této informace souhlasí, musí vyplnit a podepsat souhlas se zpracováním osobních údajů.
   Podepsanou smlouvu a vyplněné formuláře prosím naskenujte a pošlete zpět e-mailem na: skupinove.odbery@bulovka.cz.

 3. Potvrzení termínu
  Po obdržení smlouvy vám obratem, e-mailem i telefonem, potvrdíme termín, který jste si rezervovali předem, a dohodneme přesnou hodinu testování. Kontaktovat budeme vašeho firemního koordinátora. Firemní koordinátor bude zodpovědný za předání informací týmu a organizaci odběru na místě.

Jak probíhá odběr na adrese určené zaměstnavatelem?

Testujeme buď venku u odběrového vozu (na vhodném místě před budovou, např. na parkovišti), nebo přímo ve vaší kanceláři. Pokud budou odběry probíhat v kanceláři, žádáme, abyste kromě místnosti na samotné odběry zajistili také místo, kde se zdravotníci převlečou do ochranných obleků. Náš odběrový tým přijede na místo 15 minut před stanoveným začátkem odběrů. Odběr 20 osob trvá přibližně 40 minut. Testujeme výtěrem z nosohltanu.

Co musíte mít k odběru s sebou?

Doklad totožnosti, kartičku zdravotní pojišťovny, případně potvrzení o trvalém pobytu v ČR, roušku.

Sdělení výsledků

Výsledky testů vám sdělíme do 48 hodin prostřednictvím SMS.
Výsledek testu pro praktického lékaře vám odešleme v odkazu v SMS. Na našem pacientském portálu si pak výsledek můžete po zadání identifikace vyzvednout.
CERTIFIKÁT PRO VYCESTOVÁNÍ (certifikát o negativním testu PCR) vám odešleme poštou na adresu vašeho zaměstnavatele do 48 hodin po odběrech. Certifikát je možné vyzvednout i osobně, po předchozí domluvě na telefonním čísle 739 519 302, a to až poté, co vám bude v SMS potvrzeno, že jste COVID-19 negativní. Do telefonu uveďte i jméno zaměstnavatele. Výsledek testu se vyzvedává v Centrálních laboratořích Nemocnice Na Bulovce, Budínova 67/2, Praha 8 – Oddělení klinické mikrobiologie (budova č. 8, vchod zespoda od budovy č. 17).
Hygienické stanici zasíláme výsledky testů v tištěné a elektronické podobě automaticky.

V případě dalších dotazů nebo změny termínu prosím volejte na telefonní číslo 739 271 407 nebo pište na: skupinove.odbery@bulovka.cz.

Výsledek Vám bude zaslán pomocí softwaru CovIT, který spravuje a provozuje Institutu molekulární a translační medicíny, při lékařské fakultě univerzity Palackého v Olomouci.
Adresa: Hněvotínská 976/3, Olomouc, 775 15 IČ 61989592.