Budínova 67/2, Praha 8 - Libeň, 180 81
Ústředna: +420 26608 1111

Výjimeční lidé, výjimečná pracoviště

Zobrazit mapu areálu

Aktuality

Uznávání certifikátu pro osoby očkované mimo EU a EHP vakcínami schválenými EMA

Certifikáty uznáváme v rámci našeho očkovacího centra v Klinice infekčních nemocí (budova č. 7) ve 2. patře PO–NE 7.00–15.00.

Číst dále
Nadační fond La Vida Loca předal kufříky pro odložené děti na Neonatologické oddělení

Každoročně je v českých porodnicích odloženo zhruba 500 novorozenců. Život v kufříku, projekt Nadačního fondu La VIDA LOCA, dává odloženým miminkům šanci na lepší životní start. Nadační fond jim daruje kufříky, které zdravotní sestry plní informacemi o jejich narození, porodními náramky nebo přáními do života. S naší nemocnicí spolupracuje nadační fond už od roku 2016.

Číst dále
Bulovka otevřela jednotku intenzivní péče na Urologickém oddělení
13. 9. 2021

Fakultní nemocnice Bulovka dnes zahájila provoz jednotky intenzivní péče Urologického oddělení. Celková kapacita tohoto specializovaného pracoviště je šest lůžek. Využívána bude p

Číst dále
Vyberte si ze tří lázeňských pobytových balíčků ve Slatinných lázních Toušeň
7. 9. 2021

Připravili jsme pro vás tři balíčky, které zahrnují týdenní pobyty s různým počtem léčebných procedur. Výběr konkrétních léčebných procedur provedete během konzultace s lékařem po příjezdu do lázní.

Číst dále
Výtvarníci poděkovali personálu Fakultní nemocnice Bulovka
13. 8. 2021

Ve čtvrtek 12. srpna 2021 proběhlo symbolické poděkování umělců z řad malířů, grafiků a ilustrátorů pracovníkům Fakultní nemocnice Bulovka (FNB) za jejich náročnou práci v období koronavirové pandemie.

Číst dále