Informační technologie (IT)

Software developer - Úsek informačních a komunikačních technologií

Pracoviště: Oddělení informační a výpočetní techniky
Pozice: Software developer

Právní vztah: PP
Úvazek: 1,0
Náplň práce: vývoj aplikací (COVID aplikace, digitální transformace v rámci projektu IROP, vývoj robotů, RPA systémů a mnoho dalších), spolupráce s analytickým a vývojovým týmem, spolupráce s externími dodavateli

Požadavky: výborná znalost Java, výhodou je znalost následujících nástrojů / technologií: Liferay, Camunda, Docker, Jenkins, Maven, Git, SOAP, REST, JSF,  Angular,Spring, ORM
Datum nástupu: ihned nebo dle dohody, pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy

Kontakt: Miroslav Jiříček, miroslav.jiricek@bulovka.cz . Svůj strukturovaný životopis prosím, zasílejte na uvedený email.

Sysadmin UNIS - Úsek informačních a komunikačních technologií

Pozice: Sysadmin UNIS

Úvazek: 1,0
Náplň práce: Administrace nemocničního informačního systému, správa databází, po zapracování práce v režimu pohotovostní služby.

Požadavky: Učenlivost a odhodlání měnit zaběhnuté pořádky považujeme za nejdůležitější předpoklady pro tuto pozici, znalost SQL, pasivní znalost angličtiny, schopnost číst technickou dokumentaci, výhodou základní znalost databází: Firebird, Postgre

SERVISNÍ TECHNIK TELEFONŮ A DATOVÉ INFRASTRUKTURY - Úsek informačních a komunikačních technologií

Pozice: Servisní technik telefonů a datové infrakstruktury

Úvazek: 1,0
Náplň práce: správa stolních telefonu v areálu nemocnice, diagnostika a řešení technických problémů stolních telefonů, správa datové a telefonní infrastruktury, komunikace se servisní firmou a dodavateli strukturované kabeláže, telefonická podpora uživatelů

Požadavky: SŠ vzdělání zakončené maturitou – (obor elektrotechnik výhodou), praxe v oboru (výhodou), velmi dobrá orientaci v oblasti telefonů a datových sítí  (výhodou),trestní bezúhonnost – výpis z rejstříku trestů
Datum nástupu: ihned nebo dle dohody

Kontakt: Dušan Plánovský, dusan.planovsky@bulovka.cz  . Svůj strukturovaný životopis prosím, zasílejte na uvedený email.