Ve Slatinných lázních Toušeň posílíme vaši imunitu vitaminovou infuzí

29.08.2023

Od září  můžete absolvovat zcela novou proceduru na posílení imunity a odolnosti organismu vůči vnějším vlivům ve Slatinných lázních Toušeň. Infuzi vysoké dávky vitaminu C lékaři doporučuji absolvovat třikrát.

Právě nyní přichází vhodná chvíle na přípravu lidského organismu na dlouhé podzimní a zimní měsíce. Vitaminová infuze velmi rychle nastartuje imunitní systém, působí preventivně proti virovým a bakteriálním onemocněním a zvyšuje celkovou odolnost organismu. Tato terapie zároveň odstraňuje dlouhodobé pocity vyčerpání, únavy a stresu. Navíc vitamin C zásadně podporuje tvorbu kolagenu v těle a působí proti předčasnému stárnutí. 


„Pro maximální účinnost doporučujeme absolvovat tři infuze v rozestupu jednoho týdne. Terapii předchází krátká lékařská konzultace, samotná aplikace pak zabere přibližně 60 minut u každé dávky. Infuzi aplikuje profesionální zdravotnický personál v příjemném lázeňském prostředí kousek od Prahy," vysvětluje Milena Píšová, vrchní sestra Slatinných lázní Toušeň.

Vitaminová infuze je vhodná pro každého, zvláště pro osoby, které jsou ve stresu, starší osoby, sportovce, těhotné a kojící ženy či kuřáky. Cena jedné infuze činí 1 500 Kč, set tří aplikací je za zvýhodněnou cenu 4 000 Kč, konzultace s lékařem je zdarma. Platba je možná hotově i bezhotovostně a také prostřednictvím benefitních programů. 

Pro objednání volejte +420 228 222 411 a přijeďte si do našich lázní posílit imunitní systém.

Těšíme se na Vás!

Následující článek

Profesor Zikán: naše úloha není hodnotit, ale pomáhat
4. 9. 2023

Od září můžete absolvovat zcela novou proceduru na posílení imunity a odolnosti organismu vůči vnějším vlivům ve Slatinných lázních Toušeň. Infuzi vysoké dávky vitaminu C lékaři doporučuji absolvovat třikrát.

Číst dále