Druhy léčebné péče

Péče hrazená zdravotní pojišťovnou

Slatinné lázně Toušeň jsou součástí lázeňské rehabilitační péče Fakultní nemocnice Bulovka a mají uzavřeny smlouvy se všemi českými zdravotními pojišťovnami. V současné době je zde poskytována pojišťovnami hrazená péče nemocí pohybového aparátu, nervových, kožních a gynekologických onemocnění. Detailní seznam indikací viz Indikační skupiny.

Zdravotní pojišťovny hradí svým pojištěncům:

  • lázeňskou péči komplexní s úhradou všech léčebných i pobytových služeb,
  • lázeňskou péči příspěvkovou, u které pojišťovna hradí lázeňské procedury a zdravotní služby, pacient si sám platí ubytování a stravu.

Návrh na vhodnou lázeňskou péči pacientovi vystavuje jeho praktický lékař na doporučení odborného lékaře – specialisty v příslušném medicínském oboru (např. revmatolog, neurolog, ortoped, gynekolog, rehabilitační lékař).

Samoplátci

Slatinné lázně Toušeň nabízejí možnost zakoupit si individuální lázeňskou péči pobytovou nebo s ambulantním podáváním procedur. Samoplátci volí lázeňskou péči nejen k léčbě a mírnění již existujících zdravotních potíží, ale i k prevenci, relaxaci, regeneraci a k posílení fyzické a psychické kondice. Pobytová péče je možná v minimální délce 1 týden, pro plný efekt lázeňské péče doporučujeme pobyt optimálně v délce 3 týdny (a více).

Aktuální nabídku lázeňských pobytových balíčků naleznete ZDE.

Dále nabízíme:

  • Kosmetické ošetření obličeje a dekoltu.
  • Léčbu celulitidy detox přístroje.
  • Koupele perličkové, vířivé, se solí z mrtvého moře a další.
  • Léčebný tělocvik v bazénu.

 

Kontraindikace:

Horečnaté stavy, infekční onemocnění, užívání antibiotik, probíhající onkologické onemocnění.