Slatinné lázně Toušeň

Odborná lázeňská péče s historií 153 let

Slatinné lázně Toušeň

Přijměte pozvání do příjemného prostředí našich lázní. Rádi vám zde nabídneme pestrou škálu léčebných a relaxačních procedur, mezi které patří také unikátní zábaly a koupele v sirnoželezité slatině. V léčbě pohybového aparátu či různých kožních onemocnění dosahujeme výborných výsledků.

Lázně jsou tvořeny komplexem budov v uzavřeném areálu s vlastním parkem a kolonádou. Celková ubytovací kapacita je 70 lůžek.

Zažijte klid a pohodu našich lázní a dopřejte si odbornou péči vstřícného personálu. Přijeďte si odpočinout a udělat něco pro své zdraví. 

Těšíme se na vás!
Personál Slatinných lázní Toušeň

Upozornění pro klienty:
Při nástupu do lázní je potřeba se prokázat dokončeným očkováním proti COVID-19, nebo splnit jinou z podmínek uvedených v aktuálních mimořádných opatřeních Ministerstva zdravotnictví ČR a Vlády ČR.
 

Volný čas

Doporučujeme pěší procházky po Labské promenádě, cyklistiku, houbaření a rybaření, výlety vlakem či autobusem. Rovinatá krajina s množstvím zalesněných oblastí je nejvhodnější pro ty, kdo mají raději méně aktivní odpočinek. V blízkosti naleznete mnoho památek např. kostel sv. Václava, brandýský zámek či zámek v Lysé nad Labem. Nemůžeme také opomenout dobré spojení do hl. města Prahy.