Slatinné lázně Toušeň

Odborná lázeňská péče s historií 153 let

Slatinné lázně Toušeň

Přijměte pozvání do příjemného prostředí našich lázní. Rádi vám zde nabídneme pestrou škálu léčebných a relaxačních procedur, mezi které patří také unikátní zábaly a koupele v sirnoželezité slatině. V léčbě pohybového aparátu či různých kožních onemocnění dosahujeme výborných výsledků.

Lázně jsou tvořeny komplexem budov v uzavřeném areálu s vlastním parkem a kolonádou. Celková ubytovací kapacita je 70 lůžek.

Zažijte klid a pohodu našich lázní a dopřejte si odbornou péči vstřícného personálu. Přijeďte si odpočinout a udělat něco pro své zdraví. 

Těšíme se na vás!
Personál Slatinných lázní Toušeň

Prohlédněte si naše lázně ve videu

NOVINKA: diagnóza TEP VII/10 

Vážení klienti,

od září letošního roku naše lázně rozšířily indikační program o diagnózu VII/10  - Stavy po ortopedických operacích s použitím kloubní náhrady. 

V případě vašeho zájmu zvolte následující postup:

  1. po 6-8 týdnech od operace zajděte na kontrolu do ortopedické ambulance k lékaři, u něhož jste vedený/á;
  2. pokud lékař zhodnotí váš stav po operaci jako dobrý a vy zvládáte běžné sebeobslužné činnosti (schopnost chůze s oporou dvou podpažních berlí nebo dvou francouzských holí), zanesete vyplněný návrh na lázně k vašemu praktickému lékaři, který vám návrh potvrdí, případně doplní;
  3. k návrhu na lázně přiložte lékařské zprávy (propouštěcí zpráva z ortopedického, rehabilitačního oddělení, ortopedické ambulance, praktického lékaře, případně jiné) a zašlete vše na vaši pojišťovnu.

Návrh na lázně musí být podán hned po ortopedické kontrole, protože umístění do lázní je pouze do 3 měsíců od operace, jinak nárok na lázně zaniká. 

Lázeňská péče je ideální volbou pro komplexní doléčení po vaši operaci.

 

Upozornění pro klienty:
Při nástupu do lázní je potřeba se prokázat dokončeným očkováním proti COVID-19 nebo platným testem PCR, ne starším než 72hodin.


 

Volný čas

Doporučujeme pěší procházky po Labské promenádě, cyklistiku, houbaření a rybaření, výlety vlakem či autobusem. Rovinatá krajina s množstvím zalesněných oblastí je nejvhodnější pro ty, kdo mají raději méně aktivní odpočinek. V blízkosti naleznete mnoho památek např. kostel sv. Václava, brandýský zámek či zámek v Lysé nad Labem. Nemůžeme také opomenout dobré spojení do hl. města Prahy.