Kariéra ve Fakultní nemocnici Bulovka

Máte zájem u nás pracovat?

  • Rádi byste se zeptali na možnost pracovního uplatnění ve Fakultní nemocnici Bulovka?
  • Potřebujete při Vašem rozhodování něco upřesnit?
  • Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese kariera@bulovka.cz
  • Pracovníci zaměstnaneckého oddělení na Vaše dotazy rádi odpoví.

Kontakt

Mgr. Lenka Švančarová
Tel.: +420 266 084 114
lenka.svancarova@bulovka.cz

Těšíme se na Vás!
Fakultní nemocnice Bulovka

Výběrová řízení

Vedoucí Centrálních laboratoří

Výběrové řízení ve formátu PDF ke stažení ZDE.

Pracoviště: Centrální laboratoře
Pozice: Vedoucí Centrálních laboratoří

Právní vztah: PP
Úvazek: 1,0
Náplň práce: Konsolidace laboratoří a zefektivnění práce napříč všemi laboratořemi spadajícími do CL, návrh plánu a postupná automatizace laboratoří, optimalizace provozu laboratoří a jednotlivých laboratorních činností, spolupráce s klinickými pracovníky nemocnice a odděleními zabezpečující provozně technické požadavky, tvorba ekonomických analýz, nabídky laboratorních služeb extramurálním žadatelům, zodpovědnost za dohled nad přípravou auditů pro akreditace
Požadavky: VŠ vzdělání v oblasti ekonomie, obchodu, zdravotnictví či přírodních věd, zkušenost na vedoucí pozici v laboratoři min. 5 let nutností, zkušenost s prací v laboratoři min. 10 let nutností, znalost platné legislativy týkající se provozu laboratoří a styku se zdravotními pojišťovnami, znalost práce na PC ( MS Office, především excel, znalost laboratorního systému LIS velkou výhodou), aktivní znalost AJ, ŘP sk. B výhodou
Datum nástupu: 1.7.2021

Kontakt: Náměstkyně pro vědu, výzkum, grantové činnosti a rozvoj a zástupce náměstka LPP pro Komplement MUDr. Lívia Večeřová, MBA, tel.: +420 739 561 437, email: livia.vecerova@bulovka.cz

Primář/Primářka Oddělení dětské chirurgie a traumatologie

Pracoviště: Oddělení dětské chirurgie a traumatologie
Pozice: Primář/Primářka

Úvazek: 1,0

Požadavky:

  • Podmínkou vysokoškolské vzdělání lékařského směru a specializace v oboru dětské chirurgie a traumatologie
  • Specializovaná způsobilost v oboru dle zákona č. 95/2004 Sb. v platném znění
  • Minimálně 10 let praxe
  • Licence ČLK na vedoucí funkce. Předpoklady dle zákona č. 451/1991 Sb.
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti.
  • Bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Přihláška musí obsahovat název funkce a zařízení, v němž má být funkce vykonávána, datum a vlastnoruční podpis.

K přihlášce musí být doloženy tyto doklady:

  • Strukturovaný profesní životopis
  • Ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání a licence ČLK
  • Osvědčení a čestné prohlášení dle § 4 zákona č.451/1991 sb.
  • Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů
  • Nejméně dvě reference odborníků z oboru nebo zástupců odborných společností

Přihlášku a výše uvedené doklady doručte do 20. 7. 2021 na adresu Fakultní nemocnice Bulovka, personální oddělení, Budínova 67/2, 180 81 Praha 8, v zalepené obálce s označením „ Neotevírat – Výběrové řízení primář/ka Dětské chirurgie a traumatologie.“